Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Nowości
Tabela zalecanych otworów pod gwint
Tabela zalecanych otworów pod gwint
24,60 zł 20,00 zł
szt.

NARZĘDZIA POMIAROWE

NARZĘDZIA POMIAROWE

Czujnik Diatest  0.8/0.01/30, GIM-208.004 Czujnik Diatest 0.8/0.01/30, GIM-208.004
Producent: GIMEX.
Cena: 233,22 zł (netto: 189,61 zł )
szt.
zobacz więcej
Końcówka 4mm do czujnika 3D HAIMER 80.362.00 Końcówka 4mm do czujnika 3D HAIMER 80.362.00
Producent: HAIMER.
Cena: 143,37 zł (netto: 116,56 zł )
szt.
zobacz więcej
Końcówka 8mm do czujnika 3D HAIMER 80.363.00 Końcówka 8mm do czujnika 3D HAIMER 80.363.00
Producent: HAIMER.
Cena: 227,69 zł (netto: 185,11 zł )
szt.
zobacz więcej
Refraktometr 0-32% Refraktometr 0-32%
Producent: INSIZE.
Cena: 280,48 zł (netto: 228,03 zł )
szt.
zobacz więcej

Narzędzia pomiarowe do obróbki skrawaniem

Odpowiednio dobrane narzędzie pomiarowe odpowiada za precyzyjne i bezpieczne przeprowadzenie procesu obróbki. Dzięki czujnikom skrawanie przebiega dokładnie, efektywnie i umożliwia uzyskanie pożądanego efektu w postaci precyzyjnie wykonanych przedmiotów.

Dlatego nasza oferta jest bogata w narzędzia pomiarowe od renomowanych producentów, takich jak INSIZE, HAIMER i MITUTOYO – to certyfikowane, sprawdzone i wydajne produkty ze zweryfikowanego źródła.

Pomiarowe narzędzia – czujniki zegarowe

Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza czujniki zegarowe, które mają kilka zastosowań. Na przykład czujniki zegarowe DIATEST sprawdzają, czy kształt i wymiar przedmiotu nie wykraczają poza określone z góry normy. To odporne na wstrząsy, precyzyjne i nowoczesne pomiarowe narzędzia działające w dwóch kierunkach. Czujniki zegarowe DIATEST znajdują zastosowanie do centrowania i wyznaczania środka wałów czy otworów. 

A może szukasz zaawansowanego, nadzwyczaj precyzyjnego i uniwersalnego czujnika zegarowego 3D? W naszym asortymencie znajdują się produkty od znanej marki HAIMER i MITUTOYO. Oferujemy na przykład czujnik 3D do mocowania wE frezarce, który umożliwia osi wrzeciona precyzyjne pozycjonowanie na krawędzi obrabianej części. Dzięki temu prędko wyznaczysz punkty zerowe i bazowe. Wszystkie czujniki zegarowe 3D HAIMER mają wymienną końcówkę.

Narzędzie pomiarowe – refraktometr

Potrzebujesz skutecznego refraktometru do dokładnego pomiaru chłodziwa? Jesteś we właściwym miejscu! Wspomniany przyrząd znajduje też zastosowanie przy testowaniu emulsji (chłodziwa). W ofercie mamy refraktometry o zakresie pomiarowym na przykład do 32%, które mają bardzo precyzyjną dokładność nawet do 0,2%.

Akcesoria do narzędzi pomiarowych

Niektóre narzędzia pomiarowe wymagają wymiany części, na przykład w czujnikach zegarowych aktualizuje się końcówki pomiarowe, które również zobaczysz w tej kategorii. Mamy między innymi dedykowane końcówki do czujników 3D HAIMER i MITUTOYO, które wymienisz bez trudu bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi.

Oferowane przez nas narzędzia pomiarowe szybko określają wszystkie najważniejsze parametry, a co istotne, każdy produkt spełnia wymagane normy i odgórnie określone standardy. Bo wiemy, że w obróbce skrawaniem i pokrewnych branżach często każdy milimetr ma znaczenie, by produkt finalnie był gotowy do użytku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium