Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Głowice frezarskie

Oferowane głowice frezarskie to narzędzia nasadzane przeznaczone głównie do obróbki zgrubnej i rzadziej do obróbki średnio dokładnej. Do swojej pracy potrzebują trzpienia oraz ostrzy skrawających w postaci płytek wieloostrzowych. Należą do najbardziej wydajnych narzędzi skrawających. Wyposażone są w kilka do kilkudziesięciu ostrzy skrawających. Im większa liczba ostrzy tym, więcej przedmiotów można obrobić w jednym okresie trwałości narzędzia.

Noże tokarskie

Noże tokarskie wykorzystują płytki wieloostrzowe, które są bardzo wydajnym rozwiązaniem ze względu na wymienność jedynie ostrza, a nie całego noża. Na charakterystykę każdego modelu tego narzędzia składa się wiele istotnych parametrów. W zależności od producenta może to być: system mocowania, kształt płytki, rodzaj noża, kąt przyłożenia płytki, kierunek skrawania, wysokość trzonka, szerokość trzonka, długość noża, czy długość boku płytki oraz inne informacje.

Wytaczaki

Nóż wytaczak to nóż tokarski służący do wykonywania w materiale otworów, a także rowków, przez toczenie. Charakterystycznymi cechami wytaczaków, istotnymi w wyborze odpowiedniego narzędzia są: sposób mocowania oraz rodzaj płytki wieloostrzowej, geometria noża, przekrój trzonka, minimalna średnica otworu oraz maksymalna głębokość otworu.

Wiertła składane

Wiertło składane na płytki wieloostrzowe z chłodzeniem wewnętrznym służy do wykonywania otworu lub jego powiększania. Dzięki wodzie używanej w procesie produkcji pozbywa się wiórów, zmniejsza się temperatura i dzięki temu można szybciej wiercić. W efekcie pracy tego narzędzia tworzona jest dobra jakość powierzchni wierconych otworów przelotowych i nieprzelotowych. Przy doborze wiertła składanego warto wybrać taki model wiertła, do którego będą pasowały łatwo dostępne płytki wieloostrzowe.

W naszej ofercie narzędzi składanych oprócz renomowanych firm posiadamy bogaty asortyment narzędzi asygnowanych naszym logo. Klienci, którzy korzystają z naszych narzędzi cenią sobie stosunek jakości do ceny. Kompleksowa oferta pozwala kupić narzędzie podstawowe oraz jego elementy i inne akcesoria. Przejrzyj wszystkie dostępne produkty i wybierz produkt najlepszy dla siebie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium