Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Firmy Fuchs i posiadamy w naszej ofercie bogaty wybór olejów i chłodziw, których używamy w naszych maszynach CNC, jak również zaopatrujemy w nie naszych klientów. Dzięki nim maszyny funkcjonują sprawnie i bezawaryjnie.

Oleje i chłodziwa – niezbędne w obróbce

Olej i chłodziwo są nieodłącznym elementem działań obróbczych, pozwalającym na sprawne funkcjonowanie maszyn. Oleje mogą być wykorzystywane zarówno w tradycyjnych maszynach, jak i w nowoczesnych narzędziach numerycznych, sterowanych komputerowo. Oleje sprawdzają się podczas obróbki różnorodnych materiałów, umożliwiając skuteczne przetworzenie metalu i zabezpieczenie go przed korozją. Dodatkowo w ofercie mamy chłodziwo podnoszące efektywność pracy wykorzystywanych maszyn, jak również zabezpieczające je przed przegrzaniem i awarią.

Chłodziwa – szeroki wybór

W tej kategorii TBI Tools znajdziesz: chłodziwa półsyntetyczne wodorozcieńczalne do obróbki żeliwa, stali i aluminium, oleje do łożysk, przekładni i urządzeń hydraulicznych o własnościach antykorozyjnych, oleje do łóż obrabiarek narzędziowych i do smarowania prowadnic liniowych, oleje hydrauliczne, oleje maszynowe, oleje smarowe oraz środki bakteriobójcze do chłodziwa.

Oleje do urządzeń hydraulicznych i suwowych

Przykładem oleju z oferty jest RENOLIN VG 68 będący olejem stosowanym w urządzenia hydraulicznych z napędem hydrostatycznym w warunkach wysokiej temperatury, gdzie może pojawiać się woda, której efektem może być korozja. Jest stabilny oksydacyjnie i odporny na starzenie. Dzięki jego właściwościom możliwe jest przenoszenie ogromnych ciężarów z ochroną antykorozyjną i zarazem bez efektu ścierania.

W ofercie TBI znajdziesz też RENEP CGLP 68 będący olejem suwowym do obrabiarek. RENOLIN MR 10 to olej hydrauliczny i smarowy. Natomiast uniwersalne chłodziwo ECOCOOL R-VHCM jest wodorozcieńczalne i bardzo dobrze spełnia swoje zadanie podczas obróbki skrawaniem i szlifowania  żeliwa oraz stali. Dzięki niemu powierzchnie przedmiotów są precyzyjnie wykończone. Zapewnia on pokrycie powierzchni i chłodzenie, a także przedłuża żywotność narzędzi.

Środki bakteriobójcze

ANTISEPT E12 to środek bakteriobójczy. Cechuje go niska toksyczność. Ma szerokie spektrum działania jako dodatek do cieczy obróbkowych mieszających się z wodą. Preparat został opracowany w celu pełnej ochrony mikrobiologicznej systemów wodnych przed bakteriami i grzybami. Jest kompatybilny z syntetycznymi, półsyntetycznymi i konwencjonalnymi płynami obróbczymi. Regularne używanie zminimalizuje przestoje i zapewni zdrowe środowisko pracy.

Jak widzisz w naszej ofercie mamy oleje do łożysk i chłodziwa półsyntetyczne niezbędne dla odpowiedniego działania maszyn i efektywnej produkcji profili oraz elementów dla twoich zleceniodawców. Zapraszamy do zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium