Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja
Nowości
Wytaczak AV20-L200-7D-S
Wytaczak AV20-L200-7D-S

4 113,43 zł

3 344,25 zł

szt.

SZCZĘKI

Szczęka HCS-125 Szczęka HCS-125
Producent: JG TOOLS
Cena:

538,12 zł

Cena netto: 437,50 zł

szt.
zobacz więcej
Szczęka HCS-125 5X Szczęka HCS-125 5X
Producent: JG TOOLS
Cena:

688,88 zł

Cena netto: 560,07 zł

szt.
zobacz więcej
Szczęka HCS-125 W Szczęka HCS-125 W
Producent: JG TOOLS
Cena:

688,88 zł

Cena netto: 560,07 zł

szt.
zobacz więcej
Szczęka HCS-80 Szczęka HCS-80
Producent: JG TOOLS
Cena:

430,50 zł

Cena netto: 350,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szczęka HCS-80 5X Szczęka HCS-80 5X
Producent: JG TOOLS
Cena:

469,13 zł

Cena netto: 381,41 zł

szt.
zobacz więcej
Szczęka HCS-80 W Szczęka HCS-80 W
Producent: JG TOOLS
Cena:

469,44 zł

Cena netto: 381,66 zł

szt.
zobacz więcej

Szczęki imadła do solidnego trzymania przedmiotów

Szczęki do imadła to jedne z najważniejszych elementów, które wpływają nie tylko na funkcjonalność, ale również na bezpieczeństwo i efektywność pracy. To właśnie one gwarantują pewny chwyt przedmiotów, w efekcie czego umożliwiają precyzyjną obróbkę materiałów i ograniczają ryzyko uszkodzeń w trakcie operacji.

Podstawową funkcją szczęk jest więc solidne trzymanie przedmiotów w imadle. Stanowią one swojego rodzaju "ręce" narzędzia – ułatwiają stabilne ułożenie obrabianych elementów podczas różnorodnych prac. Mocno i skutecznie stabilizują elementy, co umożliwia wykonywanie prac obróbkowych, takich jak frezowanie, wiercenie, szlifowanie czy spawanie.

Szczęki do imadła z rowkami, nacięciami i wypustkami

Dobrej jakości szczęki imadła mogą być wyposażone w różne struktury, takie jak rowki, nacięcia czy wypustki, dzięki którym jeszcze skuteczniej przytrzymują przedmioty i zapobiegają ich przesuwaniu się podczas obróbki. Wiele szczęk imadła ma antypoślizgową powierzchnię, co sprawia, że kontrola nad obrabianymi elementami jest jeszcze lepsza.

Solidne i trwałe szczęki imadła

Bardzo ważne jest, żeby regularne sprawdzać stan szczęk do imadła, żeby móc je wymienić w odpowiednim momencie. Zwłaszcza, jeśli te elementy są używane często i intensywnie. W razie wątpliwości co do ich stanu, zawsze warto skonsultować się ze specjalistą, aby zapewnić bezpieczeństwo, precyzję i skuteczność pracy.

Jeśli więc szczęki do imadła są widocznie zużyte, porysowane czy pęknięte, konieczna jest ich wymiana. Zużyte imadła są nie tylko nieskuteczne, ale też zakłócają bezpieczeństwo pracy, co może grozić wypadkami.

Profesjonalne szczęki do imadła o różnych wymiarach i wadzę

W naszej ofercie znajdziesz szczęki do imadła dostosowane do różnych wymagań i rodzajów obróbki. Oferujemy nowoczesne elementy, w tym szczęki do imadła HC-125, HC-80 oraz HC-125L, które różnią się wymiarami, wagą oraz zastosowaniem.

Dzięki różnym wymiarom, z łatwością dopasujesz je do konkretnych potrzeb użytkownika oraz charakterystyki wykonywanych prac. Waga także jest istotnym aspektem. Odpowiednio dobrana wpływa na stabilność imadła oraz precyzję wykonywanych operacji.

Szczęki do imadła HC-125, HC-125L oraz innych urządzeń mają różne wkładki, na przykład ząbkowe, co dodatkowo przekłada się na stabilność pracy. Nasze produkty powstają tylko z solidnych materiałów – jeśli masz pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium