Kim jesteśmy

TBI Tools – pełna technologia skrawania od jednego dostawcy

TBI Tools to multibrandowy dostawca narzędzi specjalizujący się w obróbce skrawaniem metali. Oferujemy bogaty wachlarz narzędzi skrawających, pomiarowych oraz oprzyrządowanie do frezarek i tokarek dostępnych od ręki z magazynu.

Jesteśmy jednym z czołowych przedstawicieli marki YG-1 oraz autoryzowanym przedstawicielem znanych marek narzędziowych Tungaloy, Taegutec, JG Group. W ramach współpracy partnerskiej dystrybuujemy markę Fuchs, ZET-Chemie, Bechem, Burgdorf, Alberti. 

Ponadto współpracujemy z wieloma dystrybutorami innych znanych marek narzędziowych, a narzędzia specjalne opracowuje dla nas firma JG Group.

  

 

TBI Tools – własna marka narzędziowa

Nasze portfolio uzupełnia marka własna narzędziowa TBI Tools, obejmująca linię ekonomicznych niskobudżetowych narzędzi oraz linię premium z zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami.

Marka TBI Tools powstała w ramach firmy TBI Technology – zajmującej się maszynami CNC od 2008 roku.

Działamy na wielu obszarach CNC, zajmujemy się produkcją i dystrybucją maszyn CNC, wdrażamy technologie,  szkolimy operatorów w ramach Akademii CNC – krótko mówiąc CNC żyjemy na co dzień i znamy od podszewki.  

Narzędzia TBI Tools to usługa komplementarna do tego, co TBI Technology robi na co dzień. Narzędzia są sprawdzone „w boju”, przetestowane pod kątem rzeczywistej funkcjonalności. Duże znaczenie ma również to, że narzędzia TBI Tools są kompatybilne z większością znanych marek dostępnych na rynku.

 

Filozofia naszego działania to optymalnie i na czas

Nasze motto to dostarczać narzędzia bez zbędnej zwłoki, optymalne do realizowanej technologii obróbki.

Ponad 95% asortymentu posiadamy na stanie magazynowym, przez co jesteśmy w stanie dostarczyć niezwłocznie potrzebne narzędzie, gdyż wiemy, że każdy przestój maszyny generuje wysokie koszty. Większość naszego asortymentu znajduje się w sklepie internetowym, tak aby zakup realizować w każdym momencie 24/7. Asortyment w małych ilościach nie jest dostępny w zakupie on-line dlatego warto zawsze się z nami skontaktować.

Dobieramy narzędzia optymalnie do realizowanej technologii obróbki, tak aby osiągnąć maksymalną produktywność. Ważne jest dla nas to, żeby cena jednostkowa detalu per narzędzie była najniższa. Umożliwiamy testowanie naszych narzędzi oraz zwroty źle dobranego asortymentu.

 

Wszystko dla CNC

Gdy weszliśmy na rynek ponad 10 lat temu, przecieraliśmy dopiero szlaki sprzedaży narzędzi CNC. Dziś zaopatrują się u nas firmy  z różnych gałęzi przemysłu. Posiadamy doświadczoną i przeszkoloną kadrę przedstawicieli handlowych, którzy doradzają i wspierają swoją bezcenną wiedzą. Narzędzia TBI Tools stały się nieodłącznym elementem dostawy maszyn CNC marki TBI a ich dobór jest realizowany w ramach atrakcyjnych voucherów startowych w promocyjnych cenach.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół TBI Tools

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium