Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja
Nowości
Wytaczak AV20-L200-7D-S
Wytaczak AV20-L200-7D-S

4 113,43 zł

3 344,25 zł

szt.

Oprawki napędzane marki MT to zaawansowane narzędzia stosowane w obróbce CNC, które umożliwiają jednoczesne obrabianie wielu detali w jednym cyklu. Oprawki te są wyposażone w napęd, który zapewnia rotację narzędzia skrawającego, co pozwala na efektywne i precyzyjne wykonywanie operacji obróbkowych. Oprawki napędzane marki MT są kompatybilne z różnymi narzędziami skrawającymi, takimi jak frezy, wiertła czy narzynki. Mogą być wykorzystywane w różnorodnych operacjach obróbczych, takich jak frezowanie, wiercenie, gwintowanie i inne.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki MT Marchetti

www.mtmarchetti.com

 

OPRAWKI NAPĘDZANE

Oprawka napędzana osiowa VDI30 ER25 z zew. chłodzeniem Oprawka napędzana osiowa VDI30 ER25 z zew. chłodzeniem
Producent: MT.
Cena:

3 640,80 zł

Cena netto: 2 960,00 zł

szt.
zobacz więcej
Oprawka radialna lewa napędzana VDI30 ER25 z zew. chłodzeniem Oprawka radialna lewa napędzana VDI30 ER25 z zew. chłodzeniem
Producent: MT.
Cena:

7 254,54 zł

Cena netto: 5 898,00 zł

szt.
zobacz więcej
Oprawka radialna prawa napędzana VDI30 DIN5480 SUTER ER25 z zew. chłodzeniem Oprawka radialna prawa napędzana VDI30 DIN5480 SUTER ER25 z zew. chłodzeniem
Producent: MT.
Cena:

7 254,54 zł

Cena netto: 5 898,00 zł

szt.
zobacz więcej
Używana oprawka napędzana osiowa VDI30 ER25 z zew. chłodzeniem Używana oprawka napędzana osiowa VDI30 ER25 z zew. chłodzeniem
Producent: MT.
Cena:

2 250,90 zł

Cena netto: 1 830,00 zł

szt.
zobacz więcej
Używana oprawka radialna lewa napędzana VDI30 ER25 z zew. chłodzeniem Używana oprawka radialna lewa napędzana VDI30 ER25 z zew. chłodzeniem
Producent: MT.
Cena:

4 651,86 zł

Cena netto: 3 782,00 zł

szt.
zobacz więcej

Oprawki napędzane – dla bezpieczeństwa i wydajności

Oprawki napędzane optymalizują sposób toczenia poprzez możliwość przeprowadzenia dodatkowych operacji obróbczych: jak frezowanie, dłutowanie, wykonanie gwintów specjalnych .  Oprawki napędzane z naszego asortymentu charakteryzuje  wysoka jakość wykonania, różnorodność wersji przy optymalnym stosunku ceny do jakości. 

Oprawka napędzana VDI i BMT

Obróbka skrawaniem wymaga stosowania odpowiednich narzędzi, które przekładają się na łatwiejszą i szybszą pracę. Na rynku stosuje się dwa rodzaje mocowań w  oprawkach napędzanych VDI, BMT – zobaczysz je właśnie w tym miejscu. Nie wiesz, jaka oprawka napędzana sprawdzi się w Twojej pracy? Skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy w wyborze właściwych elementów mocujących!

W naszej ofercie prym wiodą oprawki napędzane tylko od renomowanych producentów, takich jak MT, którzy dostarczają bezpieczne, trwałe i skuteczne elementy z dodatkowymi zabezpieczeniami przed korozją. Z łatwością wybierzesz właściwe oprawki napędzane, zwłaszcza że dostarczamy warianty o różnych momentach obrotowych, z chłodzeniem zewnętrznym i wewnętrznym oraz w wersji osiowej, lewostronnej oraz prawostronnej.

Oprawka napędzana do maszyn CNC 

Jakie oprawki napędzane cieszą się największym zapotrzebowaniem? Między innymi oprawki proste i kątowe z wyjściem ER25 i ER32.  Oprawki napędzane z tej kategorii nadają się do gwintowania, frezowania i wiercenia, więc z łatwością wybierzesz odpowiednią na miarę indywidualnych potrzeb użytkowych. Powstały z myślą o pracy na maszynach CNC - nieustannie aktualizujemy asortyment, aby oferować coraz nowocześniejsze oprawki napędzane.

Oprawki napędzane i pozostałe akcesoria do obróbki

Gwarantujemy precyzyjną obróbkę mechaniczną i CNC dzięki naszym profesjonalnym akcesoriom do obróbki. W ofercie mamy nie tylko oprawki napędzane, ale i wiele innych produktów, takich jak frezy, narzędzia pomiarowe i tuleje zaciskowe. Wszystkie akcesoria powstały z myślą, aby umożliwić szybszą, bardziej wydajną pracę i precyzyjną pracę w wielu zastosowaniach związanych z obróbką metali.. Zmodernizuj swoją obróbkę skrawaniem już dziś – poznaj nasz asortyment!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium