Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja
Nowości
Wytaczak AV20-L200-7D-S
Wytaczak AV20-L200-7D-S

4 113,43 zł

3 344,25 zł

szt.

WYTACZAKI

Noże tokarskie należące do grupy narzędzi składanych, na które składają się trzonek i płytka.  Funkcją wytaczaków jest toczenie wewnętrzne do wykonywania między innymi rowków i kształtów wewnętrznych. Podstawową różnicą pomiędzy klasycznym nożem tokarskim jest kształt trzonka, który w przypadku wytaczaka jest okrągły.  Oznaczenie wytaczaka jest podobne jak do noża tokarskiego.

WYTACZAKI

Nóż wytaczak lewy S20R-MWLNL08 Nóż wytaczak lewy S20R-MWLNL08
Producent: TBI TOOLS.
Cena:

183,55 zł

Cena netto: 149,23 zł

szt.
zobacz więcej
Nóż wytaczak prawy S20R-MWLNR08 Nóż wytaczak prawy S20R-MWLNR08
Producent: TBI TOOLS.
Cena:

183,55 zł

Cena netto: 149,23 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość

Wytaczaki do wytaczania rowków i kształtów wewnętrznych

Wytaczaki składają się z trzonka i płytki, które umożliwiają precyzyjną obróbkę detali. Wykonują toczenie, zwłaszcza rowków i kształtów wewnętrznych. Podstawową różnicą między wytaczakami a tradycyjnymi nożami tokarskimi jest kształt trzonka. W przypadku wytaczaka, trzonek przyjmuje formę okrągłą, co ma między innymi wpływ na sposób, w jaki narzędzie przekazuje siłę skrawania podczas toczenia wewnętrznego.

Wytaczaki tokarskie to więc narzędzia skonstruowane specjalnie do wytaczania, czyli precyzyjnego usuwania materiału z obrabianego elementu na tokarce. Ich konstrukcja pozwala na dokładne kształtowanie detali, tworzenie rowków, a także obróbkę różnych materiałów, wśród których najpopularniejszy jest metal.

Wytaczaki tokarskie lewostronne i prawostronne

W naszej ofercie znajdują się wytaczaki lewostronne i prawostronne. To jedne z kluczowych narzędzi, które oferują precyzję w obróbce materiałów, co pozwala uzyskać dokładne wymiary i preferowaną powierzchnię detalu. Co ważne, wytaczaki tokarskie są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, więc nadają się do wielu rodzajów obróbek. W naszej ofercie zobaczysz wytaczaki tylko z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia trwałość narzędzi i ich długą żywotność.

Noże wytaczaki do obróbki metali

W jakich gałęziach przemysłu sprawdzą się noże wytaczaki? Przede wszystkim są nieocenione w obróbce metali, czyli tak naprawdę znajdą zastosowanie w każdej produkcji związanej z tym materiałem - w przemyśle motoryzacyjnym, stoczniowym czy medycznym.

Na rynku są również dostępne wytaczaki do przemysłu tworzyw sztucznych oraz do przemysłu drzewnego, w którym gwarantują dokładność w obróbce drewna i pozwalają na tworzenie precyzyjnych elementów.

Wytaczaki z różnymi oznaczeniami

Oznaczenia wytaczaków są podobne do tych stosowanych w przypadku noży tokarskich, co ułatwia identyfikację i dobór odpowiedniego modelu do konkretnego zadania. Oferujemy wytaczaki w zestawach, w których jest kluczyk i pudełko. Nieustannie wzbogacamy asortyment, aby zakup odpowiednich wytaczaków był jeszcze prostszy.

Noże wytaczaki są zatem doskonałym wyborem w sytuacjach, gdzie konieczne jest precyzyjne obrabianie wewnętrznych powierzchni, a ich okrągły trzonek pozwala na skuteczne przekazywanie sił skrawania. Dzięki temu osiągnięcie dokładnych rezultatów w obróbce materiałów jest jeszcze prostsze - zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium